Magnetická stavebnica 8-dielna rozširujúca súprava Polygons Expansion

Magna-Tiles®, navrhnuté pre deti od troch rokov, zažijú hodiny neštruktúrovaného hrania a učenia STEM. Vyrobené spoločnosťou Valtech, prichádzajú v ešte zábavnejších magnetických tvaroch s 8-dielnou rozširujúcou sadou Magna-Tiles® Polygons!

Pridajte do svojej zbierky pestrofarebné diamanty a mnohouholníky a sledujte, ako sa mladá predstavivosť rozbieha. Čokoľvek deti môžu snívať, môžu vytvárať s Magna-Tiles® a zároveň si užívať výhody.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom (2 ks)
Kód: MT15816
€24,50 €20,42 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky
MagnaTiles EXP Polygons 8pc Carton f
Novinka Tip

Výhody ako:

  • Jedinečné tvary mnohouholníkov: 8-dielna sada Magna-Tiles® Polygons obsahuje nové tvary diamantu a päťuholníka. Pridajte ich do svojej zbierky a získajte ešte viac možností stavania! Polygóny v tejto sade majú rovnaké 3-palcové rozmery a žiarivé farby, ktoré rodičia a deti poznajú a milujú.
  • Odolná konštrukcia: Každá dlaždica je vyrobená z farebného plastu podobného farebnému sklu s povrchom odolným voči poškriabaniu a preliačinám. To spolu s použitím úplne netoxických materiálov zaručuje roky nadšenej a bezpečnej hry bez poškriabania, zakalenia alebo straty farby.
  • Hra schválená STEM: Deti nepotrebujú návod na použitie, aby si užili Magna-Tiles®. Namiesto toho si môžu postaviť čokoľvek, čo si dokážu predstaviť, zatiaľ čo sa učia matematiku, vedu, tvary, farby, váhu a rovnováhu a rozvíjajú priestorové a hmatové zručnosti.

8-dielna rozširujúca súprava Magna-Tiles® Polygons, ktorá podporuje učenie, je bezpečná pre každé dieťa na tvorenie. Každý kus je robustne vyrobený z odolného plastu ABS (bez BPA) potravinárskej kvality. Neobsahuje ftaláty, latex ani iné toxické materiály.

Zvukovo zváraná konštrukcia súpravy medzitým zaisťuje, že neexistujú žiadne ostré hrany a že keramické magnety zostanú bezpečne uchytené v dlaždici pre pevné spojenie medzi kusmi.

Najlepšie zo všetkého je, že táto sada je kompatibilná so všetkými sadami Magna-Tiles® . Pridajte tieto jedinečné magnetické tvary do zbierky svojho dieťaťa a získajte neobmedzenú slobodu miešať, spájať a vytvárať!

Detaily produktu:

Zahŕňa: 

  • 4 diamanty
  • 4 päťuholníky

Hmotnosť balenia: 12,8 oz / 363 g 
Rozmery balenia: 7,5 x 3 x 10 palcov 
Rozmery položky: Každý tvar má základné rozmery 3 palce / 7,62 cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: