úložný box a interaktívna podložka na hranie

Hľadáte dokonalý doplnok pre magnetickú stavebnicu pre vaše deti ? Nehľadajte nič iné ako Magna-Tiles® úložný kôš a interaktívnu hraciu podložku v jednom!

Skladom (4 ks)
Kód: MT20200
€34,54
Kategória: Magna-Tiles
Záruka: 2 roky

Toto inovatívne riešenie dva v jednom pomáha udržiavať priestor na hranie organizovaný a zároveň slúži ako pohodlná podložka na hranie, na ktorej môžu vaše deti stavať. Je ideálny pre rodiny s deťmi od troch rokov a ponúka tieto výhody:

  • Farebný a všestranný dizajn: Keď je zložený ako úložný box, ponúka inú farbu na každej strane, čo uľahčuje zmiešanie a zladenie s vaším existujúcim dekorom. Keď sa rozšíri ako podložka na hranie, ponúka estetickú podobnosť farebnému sklu s pastelovými odtieňmi našich žiarivých magnetických tvarov Magna-Tiles®.
  • Vyhradený priestor na hranie a učenie: Keď svojmu dieťaťu rozložíte podložku na hranie, bude nadšené, že si začne vymýšľať a tvoriť! Magnetické stavebnice Magna-Tiles® poskytujú hodiny nekonečného vzrušenia a neštruktúrovaného voľného hrania a spárovanie detských súprav s týmto doplnkom poskytne jedinečný zážitok z hry a učenia STEM.
  • Nízke nároky na údržbu: Zásobník Magna-Tiles® a interaktívna podložka na hranie pozostáva z odolných, netoxických materiálov a ľahko sa čistí, pričom väčšinu náhodných škvŕn alebo rozliatia je možné ľahko odstrániť mydlom a teplou vodou.

Valtech predstavil Magna-Tiles® Storage Bin & Interactive Play-Mat, aby rodinám poskytol jedinečné, praktické riešenie na ukladanie a hranie sa s našimi magnetickými tvarmi. Nielenže to povzbudzuje deti, aby trávili viac času učením sa farieb, tvarov, matematiky, prírodných vied a ďalších vecí, ale táto inovácia im tiež umožňuje praktizovať dobré návyky, keď je čas upratovať po plnom hraní.

 

 

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 1 úložný box, ktorý slúži aj ako podložka na hranie (Magna-Tiles® NIE JE súčasťou balenia ).

Podrobnosti zostavy :

  • Rozbaľte a odkryte interaktívnu hraciu podložku s rozmermi 28 x 25 palcov pre magnetickú stavebnicu Magna-Tiles®.
  • Zazipsujte späť do box s rozmermi 12,5 x 11 x 8 palcov na uloženie do štandardného organizéra na kocky.

Hmotnosť balenia:   3 libry 
Rozmery balenia: 12,5 x 1,75 x 11,5 palca 
Rozmery položky: 12,5 x 11 x 8 ″ kôš sa premení na interaktívnu hraciu podložku 28 x 25 ″ 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie