Magnetická stavebnica Glow in the Dark - Svietiaca v tme- 16-dielna súprava

Vibrant Magna-Tiles® sú známe a obľúbené ako najlepšie magnetické stavebné hračky. Teraz môžu výtvory Magna-Tiles® vašich detí ožiť – v tme!

16-dielna súprava Magna-Tiles® Glow in the Dark je skvelým doplnkom do vašej zbierky a umožní vašim deťom vymyslieť jedinečné výtvory. Keď dokončia stavanie, zhasnite svetlá a odhaľte žiaru!

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Objednané
Kód: MT18816
€36,99 €30,83 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky

 

Deti sa môžu hrať celé hodiny a zároveň skúmať koncepty STEM a využívať všetky nasledujúce výhody:

  • Vhodné do interiéru aj exteriéru: Každý kus Magna-Tiles® je odolný voči preliačinám a škrabancom. Nezáleží na tom, kde hráte – tieto magnetické dlaždice dokážu vydržať nadšenú zábavu vo všetkých prostrediach bez poškriabania, zahmlenia alebo straty kúzla.
  • Navrhnuté pre deti: Hoci Magna-Tiles® milujú ľudia všetkých vekových kategórií, sú špeciálne vyrobené s ohľadom na deti. Netoxické materiály a trojpalcové veľkosti ich robia bezpečnými a ľahko použiteľnými pre batoľatá a deti staršie ako 3 roky bez pokynov.
  • Príležitosti učiť sa: Magna-Tiles® sú vzdelávacie a sú schválené STEM! Rodičia aj učitelia našli desiatky spôsobov, ako ich použiť v aktivitách a plánoch hodín, pri výučbe cenných pojmov, ako je matematika, veda, architektúra a inžinierstvo. Podporujú tiež rozvoj priestorových a hmatových schopností.

Diely v 16-dielnej súprave dlaždíc Magna-Tiles® Glow in the Dark sú vyrobené s bezpečným žiariacim vzorcom a pozostávajú z netoxického, potravinárskeho ABS plastu (bez BPA). Neobsahuje ftaláty ani latex, takže s Magna-Tiles® môžete nechať svoje deti hrať sa dobre.

Vysokokvalitné keramické magnety sú bezpečne upevnené do dlaždíc pomocou zvukového zvárania pre mimoriadnu trvanlivosť, čo umožňuje, aby výtvory vášho dieťaťa zostali nedotknuté po dlhú dobu.

S priloženým LED svetlom na kľúče môžu deti nabíjať kúsky, aby aktivovali žiaru, alebo ich nechať na priamom slnku. Čím dlhšie sú dlaždice vystavené svetlu, tým dlhšie a jasnejšie budú v tme svietiť!

A čo viac, 16-dielna súprava Magna-Tiles® Glow in the Dark je kompatibilná s ostatnými sadami Magna-Tiles® , takže ju môžete kombinovať pre maximálnu zábavu.

 

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 4 malé štvorce
  • 4 rovnostranné trojuholníky
  • 4 Pravé trojuholníky
  • 4 rovnoramenné trojuholníky
  • 1 LED svetlo

Hmotnosť balenia: 1 lb 2,5 oz / 526 g 
Rozmery balenia: 9 x 2 x 7,5 palca 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: