Magnetická stavebnica Cars - Autá - 2-dielna rozširujúca súprava

Ak o tom môžu deti snívať, Magna-Tiles® im to pomôže priviesť k životu! Od roku 1997 Magna-Tiles® zachytili nespočetné množstvo detskej predstavivosti a pomohli im preskúmať svet kreatívnych príležitostí na učenie.

Magna-Tiles® Cars -Autá -2 dielna rozširujúca súprava rozširuje tento svet o dvojicu kolies s magnetickým podvozkom, na ktorom možno stavať, a podporuje hodiny neštruktúrovaného, ​​voľného hrania u detí vo veku od troch rokov.

Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 782/ZLT 782/FIA 782/MOD Zvoľte variant
€19,99 €16,66 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky

 

S nekonečnými možnosťami si postavte auto, hasičské auto, vlak alebo dokonca obľúbené zvieratká svojho dieťaťa a užívajte si nasledujúce funkcie:

  • Úplne netoxický a bezpečný: Pevný, potravinársky ABS plast, z ktorého sa skladajú všetky sady Magna-Tiles®, obsahuje absolútne nulový obsah BPA, latexu a ftalátov a pestré farby bez zahmlievania sú úplne bez toxínov. Naše magnetické tvary si zachovajú svoj lesk po celé roky a vydržia roky kreativity v interiéri aj exteriéri.
  • Kompatibilné so všetkými Magna-Tiles®: V spojení s ďalšími stavebnicami Magna-Tiles® môžu deti znovu vytvoriť svoje obľúbené vozidlá, vyrezávať zvieratá alebo vyrobiť niečo nové. Dva podvozky v tejto sade sú lemované silnými magnetmi, ktoré spolu s ostatnými dielikmi „zacvaknú“ a oživia detské sny.
  • Schválené STEM: Pedagógovia už dlho používajú súpravy Magna-Tiles® na podporu rozvoja matematických, prírodovedných, špeciálnych a hmatových zručností u svojich študentov a rodičia môžu robiť to isté pre svoje deti doma. Naše magnetické hračky pre deti, zábavný a praktický spôsob, ako zvládnuť koncepty STEM, podporujú tímovú prácu, podporujú motorické zručnosti a koordináciu a oveľa viac.

 

Rovnako ako všetky ostatné súpravy Magna-Tiles®, aj dvojdielna rozširujúca súprava Magna-Tiles® Cars- Autá sľubuje jasné farby bez zahmlievania a očarujúcu priehľadnosť podobnú farebnému sklu.

Táto súprava sa tiež môže pochváliť dlhou životnosťou vďaka svojej zvukovo zváranej konštrukcii a nitom z nehrdzavejúcej ocele, a keď započítame náš odolný plast, Magna-Tiles® odolávajú preliačinám, škrabancom a vyblednutiu počas rokov energickej hry.

Magna-Tiles® Cars - Autá- 2-dielna rozširujúca súprava obsahuje dva kusy podvozku s kolesami, z ktorých každý je obložený 14 keramickými magnetmi, ktoré sa „kliknutím“ spoja s akýmikoľvek inými kusmi Magna-Tiles®.

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 2 kolesový podvozok

Hmotnosť balenia: 10,5 oz / 297 g 
Rozmery balenia:  7,5 x 3,5 x 10 palcov 
Rozmery položky: Základňa auta meria 3 x 6 palcov (veľkosť 2 malých štvorcov) 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: