Okruh CM.com Zandvoort: autodráha waytoplay

Pretekársky okruh CM.com Circuit Zandvoort pre fanúšikov motorového športu.
Obsahuje 40 flexibilných dielov (28 zákrut a 12 roviniek) s obojstrannou potlačou.
Vyznačené sú obrubníky, štartovacie miesta, cieľová čiara, a nechýba ani pitlane.
Dĺžka dráhy: 628 cm. Pre deti od 3 rokov.
Na objednávku
Kód: 8720387266074
€109 €90,83 bez DPH
Kategória: Dizajnové flexibilné autodráhy waytoplay
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.8 kg

Špeciálna autodráha pre fanúšikov motorového športu, ktorá vzišla zo spolupráce s CM.com Circuit Zandvoort. Dráha s celkovou dĺžkou 628 cm sa skladá zo 40 flexibilných dielov s obojstrannou potlačou. Obsahuje 28 zákrut a 12 rovných úsekov a podľa vzoru skutočného pretekárskeho okruhu sú na dieloch vyznačené obrubníky, štartovacie miesta, cieľová čiara a je tu aj pitlane.
Pretekársky okruh Zandvoort sa nachádza v úžasnom prostredí dún holandského pobrežia Severného mora. Okrem iného hostí preteky F1 a okolo okruhu vedie turistická trasa. Dieťa sa zabaví nielen stavaním okruhu a pretekami autíčok po dráhe. Využiť môže ostatné svoje hračky a budovať okolie dráhy. A samozrejme, okrem napodobnenia originálu môže vytvoriť vlastnú dráhu.
Hra s dráhami waytoplay je otvorená a podnecujúca predstavivosť. Diely sú ohybné a odolné, vhodné na hru vnútri aj vonku. Údržba je nenáročná - stačí ich umyť. Jednotlivé diely sa spájajú ľahko ako puzzle a naviac, kombinovať a prepájať sa dajú aj jednotlivé autodráhy.
Diely pozostávajú z bezpečného PVC spĺňajúceho najprísnejšiu európsku normu pre detské hračky EN-71. Materiál sa vyrába v Nemecku, potlač dielov sa realizuje v Holandsku.
Obsah: 28 zákrut a 12 rovných úsekov (s obojstrannou potlačou)
Odporúčaný vek: 3+ rokov
Rozmery: 628 cm x 11 cm (d x š)
Rozmery balenia: 27 x 14,5 x 12,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: