Magnetická stavebnica Dino - 5 dielna súprava Dinosaury

Nový 5-dielny set s dinosaurmi.

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Objednané
Kód: 6560
€64,50 €53,75 bez DPH
Kategória: Magna Tiles

 

  • Mladí paleontológovia: Táto súprava obsahuje 5 modelov magnetických dinosaurov (T-Rex, Brachiosaurus, Stegosaurus, Triceratops a Pteranodon), v unikátnej farbe, ktoré sa v inom sete nenachádzajú a navyše, ktoré sú plne magnetické a dokážu sa hýbať, vysúvať a otáčať. Vďaka čomu sa malí paleontológovia ešte viac zaľúbia do dinosaurov.
  • Schválené STEM: Táto stavebnica pomáha vášmu dieťaťu rozvíjať základné matematické, prírodovedné, inžinierske a technologické zručnosti prostredníctvom stavania s otvoreným koncom a nápaditých výtvorov. Ako rastú, môžete sledovať, ako sa ich konštrukcie zdokonaľujú.
  • Odolná a bezpečná konštrukcia: Magna-Tiles® sú vyrobené z odolného potravinárskeho, netoxické ABS plastu, ktorý neobsahuje BPA, latex, a ftaláty. Diely sú bezpečné pre deti od 3 rokov a ľahko ich uchopia malé ručičky. Naše silné magnetické kusy sa pripájajú uspokojivým kliknutím a sú dostatočne odolné na použitie v izbe, triede alebo vonku.

Všetky magnetické sady Magna-Tiles® sú navzájom kompatibilné, takže vaše deti môžu rozširovať svoju zbierku a stavať celé stavebné zóny s rozsiahlymi stavbami, diaľnicami, prírodnými rezerváciami a podobne.

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 5 modelov dinosaurov : T-Rex(modrý), Brachiosaurus (zelený), Stegosaurus (fialový), Triceratops (red) a Pteranodon (žltý)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: