Magnetická stavebnica Stardust 15-dielna súprava

Pre deti, ktoré sa milujú trblietať, je 16-dielna súprava Magna-Tiles® Stardust perfektnou magnetickou stavebnicou. Táto pútavá súprava vyrobená spoločnosťou Valtech sa riadi originálnym zložením Magna-Tiles® – ale s trblietavým nádychom!

Žiarivé, priesvitné dlaždice sú plné zavesených trblietok, zatiaľ čo iné sú brilantnými zrkadlami, ktoré zachytávajú svetlo. Dodatočný lesk je skvelý spôsob, ako deti zabaviť pri tvorbe, zábave a rozvíjaní základných zručností v oblastiach STEM aj mimo nich.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 713
€39,54 –6 % €36,99 €30,83 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky
MagnaTiles STARDUST 15pc Angle f
Novinka Tip
€39,54 –6 %

 

Sledujte, ako vaše deti využívajú výhody ako:

  • Zábavná, voľná hra: dlaždice Magna-Tiles® Stardust zaručene rozpútajú hodiny pútavej, neštruktúrovanej hry. Obloha je limitom toho, čo môžu deti postaviť – raketu, hrad, javisko alebo čokoľvek iné, čo si dokážu predstaviť. Navyše budú pracovať na rozvoji obratnosti a samostatnosti.
  • Vyrobené pre deti: Súčasťou toho, čo robí Magna-Tiles® tak skvelými, je jeho dizajn vhodný pre deti . Dlaždice majú rozmer tri palce, vďaka čomu ich malé ručičky ľahko skladajú a spájajú. Sú tiež úplne netoxické a bezpečné pre všetky deti vo veku od troch rokov.
  • STEM vzdelávanie: Magna-Tiles® nie sú len na hranie! Tieto magnetické stavebné hračky sú vzdelávacieUčitelia a rodičia radi používajú Magna-Tiles®, aby pomohli svojim deťom rozvíjať matematiku, vedu a ďalšie koncepty STEM, ako aj hmatové a priestorové zručnosti.

Môžete sa cítiť skvele, keď dávate Magna-Tiles® Stardust svojim mladým tvorcom. Každý trojpalcový kus je vyrobený z potravinárskeho ABS (bez BPA) plastu, ktorý neobsahuje toxické ftaláty ani latex.

Keramické magnety sú bezpečne zvukovo privarené do plastu, čím sa eliminujú všetky ostré hrany a zaisťujú sa, že magnetické stavebné dlaždice zostanú bezpečné počas rokov vzrušujúceho hrania.

16-dielna sada Magna-Tiles® Stardust je tiež kompatibilná so všetkými sadami Magna-Tiles® , vďaka čomu je dokonalým doplnkom do vašej zbierky.

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 4 zrkadlové štvorce
  • 7 trblietavých štvorcov
  • 4 rovnostranné trojuholníky

 

Hmotnosť balenia: 1 lb 2,5 oz / 526 g 
Rozmery balenia: 9 x 2 x 7,5 palcov 
Rozmery položky: Každý tvar má základné rozmery 3 palce / 7,62 cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: