Magnetická stavebnica House - Dom- 28-dielna súprava

Deti neustále využívajú svoju predstavivosť na vytváranie a skúmanie fantastických nových svetov. Pomôžte im uskutočniť tieto sny pomocou 28-dielnej súpravy Magna-Tiles® House!

Táto 3D magnetická súprava pre deti od spoločnosti Valtech, navrhnutá pre deti od troch rokov, ponúka nekonečné možnosti na užitočnú, neštruktúrovanú hru. Sledujte, ako vaše deti alebo študenti stavajú domy, hrady, vesmírne stanice a ďalšie, a zároveň rozvíjajte ich chápanie matematiky, prírodných vied a iných dôležitých pojmov

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Skladom (1 ks)
Kód: MT18332
€64,50 €53,75 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky

Táto sada prináša výhody ako:

 • Zaistenie bezpečnosti a použiteľnosti pre deti: Naše magnetické tvary sú vyrobené z úplne netoxických materiálov a deti sa s nimi ľahko manévrujú a budú milovať jasné, živé farby, ktoré sa časom nezahmlia ani nevyblednú.
 • Povzbudzujúce hodiny voľného hrania: Deti nepotrebujú inštrukcie, aby sa zabavili a nadviazali nové kontakty. Tieto magnetické dlaždice dokážu rozprúdiť hodiny a hodiny samostatnej voľnej hry v interiéri aj exteriéri. Mladí architekti stavajú všetko, čo si len dokážu predstaviť, pričom si precvičujú nezávislosť, hmatovú zručnosť, priestorové porozumenie a mnoho ďalšieho.
 • Podpora STEM učenia: S nekonečnými možnosťami rozvoja dôležitých zručností a učenia sa nových konceptov niet divu, že súpravy Magna-Tiles® sú obľúbeným doplnkom tried a vzdelávacích zariadení po celom svete. Zapojte ich do aktivít tímovej práce, matematických ukážok, výziev na riešenie problémov a mnohých ďalších, aby ste sa naučili základné zručnosti a zároveň sa zabavili.

28-dielna súprava Magna-Tiles® House je navrhnutá s ohľadom na bezpečnú hru. Každý kus je vyrobený z potravinárskeho ABS (bez BPA) plastu bez ftalátov, latexu alebo iných toxických materiálov.

Keramické magnety sú ultrazvukovo privarené do plastu, čo zaisťuje trvalé spojenie medzi kusmi a trvá roky učenia a dynamickej voľnej hry. Živé dlaždice vyzerajú rovnako ako farebné sklo a sú odolné voči poškriabaniu, preliačinám a zahmlievaniu, takže zostanú svetlé, čisté a budú vyzerať skvele po celé roky.

28-dielna súprava domčeka Magna-Tiles® je kompatibilná so všetkými ostatnými súpravami Magna-Tiles® . To znamená, že deti môžu kombinovať magnetické tvary s nekonečnými možnosťami! Ďalšou zvláštnosťou sú opakovane použiteľné silikónové nálepky súpravy, ktoré umocňujú dramatický zážitok z hry pre deti.

 

Detaily produktu:

Zahŕňa:

 • 2 obdĺžniky
 • 6 štvorcov
 • 13 trojuholníkov
 • 2 tvary „C“.
 • 2 tvary „T“.
 • 2 schodisko
 • 1 dvere
 • 1 sada opakovane použiteľných nálepiek

Hmotnosť balenia: 2 lbs / 907 g 
Rozmery balenia: 11 x 2,5 x 10 palcov 
Rozmery položky:  Každý tvar má základný rozmer 3 palce / 7,62 cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: