Magnetická stavebnica Freestyle - 40-dielna súprava

Magna-Tiles® od Valtech sú originálne magnetické stavebnice pre deti. Od roku 1997 podnietili hodiny nápaditej hry a učenia STEM. Teraz Magna-Tiles® Freestyle 40-dielna sada odomyká ešte viac kreatívneho potenciálu a zábavných spôsobov učenia! Táto sada obsahuje úplne nové tvary X pre ešte viac možností.

Ideálne na vytváranie pierok na vtákoch, konárov na strome a podobne, každý kus X obsahuje deväť voľných pohyblivých magnetov, čo umožňuje deťom stavať v ľubovoľnom smere a dokonca sa prekrývať a vrstviť! Mladí architekti vo veku od troch rokov sa môžu učiť a rásť a zároveň využívať všetky skvelé výhody.

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: MT18840
€92,50 €77,08 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky

Výhody:

  • Estetika z farebného skla: Každý stavebný diel Magna-Tiles® je vyrobený z priehľadného, ​​živého plastu, čo mu dodáva vzhľad farebného skla, ktorý určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa. Vďaka kombinácii štvorcov, trojuholníkov a jedinečných tvarov X a T deti tvoria.
  • Schválené STEM: Magnetické tvary stavieb nie sú len zábavné, ale sú aj vzdelávacie ! Učitelia, opatrovníci a rodičia všade našli spôsoby, ako začleniť stavebnice Magna-Tiles® do plánov hodín na výučbu matematiky, prírodných vied, priestorových a hmatových zručností a iných základných konceptov.
  • Dizajn vhodný pre deti : Či už sa deti hrajú, učia alebo oboje, robia to s hračkami navrhnutými špeciálne pre ne. 3-palcové dlaždice sú ľahko manipulovateľné pre malé ručičky, zatiaľ čo netoxické materiály zaisťujú hodiny bezpečnej a zdravej zábavy.

Magna-Tiles® sú vyrobené z potravinárskeho ABS plastu (bez BPA), bez ftalátov alebo latexu. Rodičia a učitelia si môžu byť istí, že tieto svetlé dlaždice sú bezpečné pre deti a batoľatá.

Sú tiež vysoko odolné so zvukovo zváranou konštrukciou, keramickými magnetmi a povrchovou úpravou odolnou voči poškriabaniu a pretlačeniu. Zaručene vydržia roky hrania, vo vnútri aj vonku, bez toho, aby sa zlomili, znehodnotili alebo stratili akúkoľvek zo svojej pútavej farby alebo priesvitnosti.

Všetky súpravy Magna-Tiles® sú navzájom kompatibilné, čo umožňuje vášmu dieťaťu kombinovať, spájať a skúmať možnosti.

 

Detaily produktu:

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 12 tvarov „X“ –  NOVINKA!
  • 16 malých štvorcov
  • 6 rovnostranných trojuholníkov
  • 4 pravouhlé trojuholníky
  • 2 tvary „T“.

Hmotnosť balenia: 3 lbs / 1360 g 
Rozmery balenia: 16 x 2,5 x 12,5 palcov 
Rozmery položky: Každý tvar má základnú veľkosť 3 palce / 7,62 cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: