Magnetická stavebnica Freestyle - 40-dielna súprava

Magna-Tiles® od Valtech sú originálne magnetické stavebnice pre deti. Od roku 1997 podnietili hodiny nápaditej hry a učenia STEM. Teraz Magna-Tiles® Freestyle 40-dielna sada odomyká ešte viac kreatívneho potenciálu a zábavných spôsobov učenia! Táto sada obsahuje úplne nové tvary X pre ešte viac možností.

Ideálne na vytváranie pierok na vtákoch, konárov na strome a podobne, každý kus X obsahuje deväť voľných pohyblivých magnetov, čo umožňuje deťom stavať v ľubovoľnom smere a dokonca sa prekrývať a vrstviť! Mladí architekti vo veku od troch rokov sa môžu učiť a rásť a zároveň využívať všetky skvelé výhody.

Skladom (5 ks)
Kód: MT18840
€89,54
Kategória: Magna-Tiles
Záruka: 2 roky

Výhody:

  • Estetika z farebného skla: Každý stavebný diel Magna-Tiles® je vyrobený z priehľadného, ​​živého plastu, čo mu dodáva vzhľad farebného skla, ktorý určite podnieti predstavivosť vášho dieťaťa. Vďaka kombinácii štvorcov, trojuholníkov a jedinečných tvarov X a T deti tvoria.
  • Schválené STEM: Magnetické tvary stavieb nie sú len zábavné, ale sú aj vzdelávacie ! Učitelia, opatrovníci a rodičia všade našli spôsoby, ako začleniť stavebnice Magna-Tiles® do plánov hodín na výučbu matematiky, prírodných vied, priestorových a hmatových zručností a iných základných konceptov.
  • Dizajn vhodný pre deti : Či už sa deti hrajú, učia alebo oboje, robia to s hračkami navrhnutými špeciálne pre ne. 3-palcové dlaždice sú ľahko manipulovateľné pre malé ručičky, zatiaľ čo netoxické materiály zaisťujú hodiny bezpečnej a zdravej zábavy.

Magna-Tiles® sú vyrobené z potravinárskeho ABS plastu (bez BPA), bez ftalátov alebo latexu. Rodičia a učitelia si môžu byť istí, že tieto svetlé dlaždice sú bezpečné pre deti a batoľatá.

Sú tiež vysoko odolné so zvukovo zváranou konštrukciou, keramickými magnetmi a povrchovou úpravou odolnou voči poškriabaniu a pretlačeniu. Zaručene vydržia roky hrania, vo vnútri aj vonku, bez toho, aby sa zlomili, znehodnotili alebo stratili akúkoľvek zo svojej pútavej farby alebo priesvitnosti.

Všetky súpravy Magna-Tiles® sú navzájom kompatibilné, čo umožňuje vášmu dieťaťu kombinovať, spájať a skúmať možnosti.

 

Detaily produktu:

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 12 tvarov „X“ –  NOVINKA!
  • 16 malých štvorcov
  • 6 rovnostranných trojuholníkov
  • 4 pravouhlé trojuholníky
  • 2 tvary „T“.

Hmotnosť balenia: 3 lbs / 1360 g 
Rozmery balenia: 16 x 2,5 x 12,5 palcov 
Rozmery položky: Každý tvar má základnú veľkosť 3 palce / 7,62 cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie