Magnetická stavebnica Clear Colors - Jasné farby 100-dielna súprava

Posuňte kreativitu svojho dieťaťa na vyššiu úroveň so 100-dielnou sadou Magna-Tiles® Jasné farby. Tieto magnetické stavebnice sú navrhnuté pre deti od troch rokov. Vyvolávajú hodiny nápaditej, neštruktúrovanej hry, ktorá im umožňuje realizovať svoje sny a nápady.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom (1 ks)
Kód: MT04300
€146,99 €122,49 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky
MagnaTiles CC 100pc Carton Front Angle
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO

Či už deti pracujú sólo, alebo s členmi rodiny a priateľmi, pri budovaní masívnej stavby, alebo pri vytváraní obľúbenej filmovej scény, zaručene sa zabavia a zároveň sa učia základné zručnosti a budú si užívať nasledujúce výhody:

  • Schválené STEM: Naše magnetické bloky schválené STEM ponúkajú nekonečné možnosti pre mladých, nápaditých mysliteľov, inšpirujú hodiny hrania bez výučby a zároveň pomáhajú deťom rozvíjať matematické, vedecké, priestorové a hmatové zručnosti. Všade sa nachádzajú aj vo vzdelávacích prostrediach, podporujú tímovú prácu a zručnosti pri riešení problémov.
  • Navrhnuté s ohľadom na deti: Naše magnetické dlaždice s jednoduchou manipuláciou sú pre deti úplne bezpečné, pretože sú vyrobené z potravinárskeho ABS plastu, ktorý neobsahuje BPA a neobsahuje latex ani ftaláty. Sú tiež dostatočne odolné, aby vydržali roky tvorivej fantázie, či už sa deti hrajú vnútri alebo vonku.
  • Priesvitné a pestrofarebné kúsky: Naše magnetické tvary sa nápadne podobajú na farebné sklo a sú úplne priesvitné, so živými farbami, ktoré časom nevyblednú ani sa nezahmlia. Táto súprava obsahuje zmes štvorcov a trojuholníkov, takže deti môžu vytvoriť čokoľvek, o čom snívajú.

100-dielna súprava Magna-Tiles® Clear Colors- Jasné farby nielen podporuje učenie, ale vďaka robustnej konštrukcii každého kusu zaisťuje aj bezpečnosť každého dieťaťa.

Naše magnetické bloky, ktoré pozostávajú z odolného plastu, silných keramických magnetov a nitov z nehrdzavejúcej ocele, sú zvárané ultrazvukom, aby vydržali dlhé roky.

Odhliadnuc od odolnosti, živé farby bez zahmlievania každého transparentného tvaru pochádzajú z vysoko kvalitných, netoxických farbív s povrchom odolným voči poškriabaniu a preliačinám.

Táto súprava je kompatibilná so všetkými súpravami Magna-Tiles®, takže deti môžu miešať, spájať a skutočne popustiť uzdu svojej fantázii.

 

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 50 malých štvorcov
  • 4 veľké štvorce
  • 20 rovnostranných trojuholníkov
  • 11 pravých trojuholníkov
  • 15 rovnoramenných trojuholníkov
Hmotnosť balenia: 7 libier / 3,2 kg 
Rozmery balenia: 12 x 3 x 9 palcov 
Rozmery položky: Každý tvar má základné rozmery 3 palce / 7,62 cm 
Číslo položky:  04300 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: