Magnetická stavebnica Builder - Staviteľ- 32-dielna súprava

S touto 32-dielnou súpravou Magna-Tiles® Builder - Staviteľ sledujte, ako schopnosti vašich detí rastú spolu s ich výtvormi. Od rozvíjania schopností kritického myslenia až po učenie sa o tom, mladí stavitelia sa zabavia celé hodiny bez obrazovky. Spojte cesty pre svoje stavebné vozidlá a použite funkčný žeriav na zdvíhanie tehál a ich prepravu z jednej oblasti do druhej. Vysnívanie príbehov a dobrodružstiev zo stavieb je jednoduché s realistickými magnetickými dlaždicami v ruke.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom (1 ks)
Kód: MT21632
€64,50 €53,75 bez DPH
Kategória: Magna Tiles
Záruka: 2 roky
MagnaTiles CC BUILDER 32pc Carton Front Angle
Novinka Tip
ZADARMOZADARMO

 

  • Inšpirujúci mladí stavitelia: Táto súprava obsahuje dva funkčné žeriavy, ktoré dokážu zdvíhať, spúšťať, vysúvať a otáčať o 360 stupňov, ako aj kolesá, tlačené cesty a výstražné značky na zvýšenie presnosti ich konštrukčnej zóny.
  • Schválené STEM: Táto stavebnica pomáha vášmu dieťaťu rozvíjať základné matematické, prírodovedné, inžinierske a technologické zručnosti prostredníctvom stavania s otvoreným koncom a nápaditých výtvorov. Ako rastú, môžete sledovať, ako sa ich konštrukcie zdokonaľujú.
  • Odolná a bezpečná konštrukcia: Magna-Tiles® sú vyrobené z odolného potravinárskeho, netoxické ABS plastu, ktorý neobsahuje BPA, latex, a ftaláty. Diely sú bezpečné pre deti od 3 rokov a ľahko ich uchopia malé ručičky. Naše silné magnetické kusy sa pripájajú uspokojivým kliknutím a sú dostatočne odolné na použitie v herni, triede a vonku.

Všetky magnetické sady Magna-Tiles® sú navzájom kompatibilné, takže vaše deti môžu rozširovať svoju zbierku a stavať celé stavebné zóny s rozsiahlymi stavbami, diaľnicami a podobne.

32-dielna súprava Magna-Tiles® Builder - Staviteľ je navrhnutá tak, aby vydržala roky dramatickej hry s odolnými  stavebnými dlaždicami v čiernej, žltej a červenej farbe.

Táto súprava obsahuje svetelnú potlač ciest, tehál a výstražných značiek na zvýšenie herného potenciálu, ako aj dva funkčné žeriavy s teleskopickými ramenami. Žeriav môžete pripevniť na klasický kolesový podvozok a postaviť tak interaktívne vozidlo na stavbu na cestách. Tvorivý a vzdelávací potenciál je s touto stavebnicou neobmedzený.

 

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 16 malých štvorcov
  • 8 malých obdĺžnikov
  • 1 Spinner
  • 4 štvrťkruhy
  • 1 Kolesový podvozok
  • 2 žeriavy
Hmotnosť balenia: 2,5 lb 
Rozmery balenia: 12,6″š x 2,5″dx 12″v 
Rozmery položky:  Každý tvar má základné rozmery 3 palce / 7,62 cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: