Multifunkčná hračka s priestorom pre detskú fantáziu. Na výber rôzné farby!

Variant
Preobjednávka Preobjednávka Preobjednávka Preobjednávka Preobjednávka Preobjednávka Preobjednávka (1 ks) Preobjednávka Preobjednávka Preobjednávka Preobjednávka Zvoľte variant
Kód: 977/MOD 977/ZEL 977/FIA 977/ORA 977/ZLT 977/RUZ 977/CER 977/CIE 977/STR 977/SVE 977/BIE Zvoľte variant
Značka: MOLUK GmbH
€28,56 €23,80 bez DPH
Kategória: Pomôcky na cvičenie
Záruka: 2 roky

Bilibo je zdanlivo jednoduchá a pritom tak príťažlivá elementárna hračka. Necháva priestor pre detskú fantáziu. Vzbudzuje zvedavosť, podnecuje zmysly a tvorivosť a povzbuzuje ku kreativite.
Bilibo vyzýva deti vymýšlať svoje vlastné hry, hrať a zabávať sa aktívnym a tvorivým spôsobom. V interiéry aj vonku - na pieskovisku, vo vode, alebo dokonca na snehu... Bilibo je plné prekvapení. Na rozdiel od súčasných trendov zložitých elektronických hračiek a mechanzmov Bilibo ukazuje, že menej je niekedy viac. Povestná plastová škrupinka ožije vďaka detskej predstavivosti a zmení sa na čokoľvek, čo si dieťa praje. 

Chlapci a dievčatá od dvoch rokov majú neobmedzené množstvo spôsobov, ako sa môžu hrať s Bilibom: húpať a točiť sa, sánkovať, schovávať sa pod ním, používať ho ako sedátko, formu na snehuliaka, nechať sa v ňom vláčiť alebo ťahať za sebou (stačí otvormi pretiahnúť šňúru), používať ako misku na ukladanie hračiek, ako masku, ako nášlapné kamene, ako kolísku pre bábiky, formulu.. ..záleží iba na fantázii. 
Nie sú k dispozícií žiadne ON a OFF tlačítka, batérie ani komplikované návody - hračky Bilibo sú jednoducho napájané detskou fantáziou. 

Rozmery: 39 x 39 x 22 cm 
Hmotnost: 750 g 
Odolné proti nárazom aj pri nízkych teplotách, 100% recyklovateľné. Stohovateľné. Vhodné pro deti od 2 rokov 
BPA-free - výrobok neobsahuje zdraviu škodlivý uhlovodík BPA (Bisfenol A), Ftalát-free- výrobok neobsahuje škodlivé estery kyseliny ftalátové, Latex-free - výrobok neobsahuje alergizujúcí látku latex 

 

Link na youtube:

https://youtu.be/p-H7XmbcDK0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: