AKCIOVÝ BALÍČEK PRE PREDŠKOLÁKOV

Príprava na školské lavice môže byť jednoduchá - s naším hravým Akciovým balíčkom!

Vymyslieť krátky príbeh k obrázkom, zdolať labyrinty, vylúštiť veselé tajničky či obrázkové sudoku, nájsť správne dvojice. Vystrihovať, lepiť, kresliť, spájať! Poznáte väčšiu zábavu?

 

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Objednané
Kód: 701
Značka: TAKTIK
€19,99 €16,66 bez DPH
Kategória: Montessori a hračky
Záruka: 2 roky

Hravé rozprávanie, kreslenie, počítanie a poznávanie sú 4 pracovné zošity, ktoré každého predškoláka pripravia na zodpovednú úlohu prváčika. Každý z nich ponúka množstvo zaujímavých, kreatívnych a hravých úloh. Dieťa si osvojí matematické zručnosti, získa základné zručnosti potrebné na nácvik písania, rozvinie komunikačné zručnosti a precvičí si tvorenie viet a získa tiež všeobecný prehľad pre deti v predškolskom veku - a to všetko na 132 stranách.

Akciový balíček obsahuje:

Pracovný zošit Hravé rozprávanie

Pracovný zošit Hravé kreslenie

Pracovný zošit Hravé počítanie

Pracovný zošit Hravé poznávanie

Formát: A4

Vhodné od: 5 rokov

 

 

Hravé rozprávanie ho naučí jednotlivé písmená a hlásky, skladať vety a vymýšľať krátke príbehy. 

Zistí tiež, že niektoré slová síce znejú rovnako, ale znamenajú niečo úplne iné a na konkrétnych príkladoch sa naučí tvoriť protiklady.
 
 

Hravé kreslenie pripraví dieťa na to, aby zvládlo správne držať ceruzku a neskôr písať.

Pracovný zošit ho prevedie od jednoduchých bodov a čiar, cez vlnovky, slučky, gramatické útvary až k špirálam a osmičkám.

 

Hravé počítanie dieťa zoznamuje s jednotlivými gramatickými útvarmi, osvojí si pojmy viac, menej a rovnako, naučí sa sčítať a odčítať v obore do 10. 

Zošit dopĺňajú nádherné ilustrácie a kreatívne úlohy ako hľadanie správnej cesty, sudoku a stovky rokov stará čínska hra Tangram. Tú si môžu vystrihnúť priamo zo zošita a pokúsiť sa poskladať domček, psa či motýlika.

 

Hravé poznávanie je zamerané na všeobecné vzdelávanie predškoláka. 
Zoznámi sa s vlastným telom, naučí sa orientovať v čase a priestore a zistí a to prečo je potrebné triediť a recyklovať odpad.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: