Magnetická stavebnica ICE -3D 16-dielna súprava

Limitovaný Vianočný set 16-dielnej súpravy Ice + ľadové zvieratká.

 

Či už je to doma alebo v triede, 16-dielna súprava Magna-Tiles® ICE je dokonalým doplnkom každej kolekcie Magna-Tiles®. Tieto krásne číre dlaždice vyzerajú ako ľad alebo kryštály – ideálne na budovanie doby ľadovej u Vás doma!

Deti vo veku od troch rokov sa zaručene zabavia pri práci samostatne, v tímoch alebo s rodinou pri stavaní, tvorbe a učení.

Skladom (5 ks)
Kód: MT21651
€49,99 €41,66 bez DPH
Kategória: Darčekové sety pre deti
Záruka: 2 roky
Magnetická stavebnica ICE -3D 16-dielna súprava
Akcia Novinka Tip

Medzi výhody tejto detskej magnetickej stavebnice patrí:

  • Krásna priehľadnosť: Táto súprava prináša nový nádych našej obľúbenej rade magnetických stavebných hračiek s čírymi, kryštalickými dlaždicami. Deti môžu stavať iglu, sklenené domy alebo diamantové paláce a potom žasnúť nad tým, ako svetlo presvitá!
  • Materiály a dizajn vhodné pre deti: Magnetické stavebnice Magna-Tiles® majú tvary, ktoré sa ľahko držia v trojpalcových veľkostiach. Sú tiež vyrobené úplne z netoxických materiálov, takže pri darovaní tejto súpravy svojim deťom sa môžete cítiť skvele.
  • Schválené STEM: Táto súprava magnetov pre deti je schválená STEM ako vzdelávacia Magna-Tiles® sa ľahko začleňujú do plánov hodín a aktivít v triede, čím podporujú rozvoj základných zručností, ako je matematika, veda, priestorové uvažovanie, hmatové koncepty a ďalšie. .

16-dielna súprava Magna-Tiles® ICE je úplne bezpečná a vyrobená z potravinárskeho plastu ABS (bez BPA). Neexistujú žiadne ftaláty, latex ani iné toxické materiály, ktoré by znepokojovali rodičov a pedagógov, kým sa deti hrajú. Plast je tiež super odolný.

Priehľadné dlaždice sa nezakaľujú, neškriabu ani neryjú, takže vyzerajú skvele aj po rokoch nápaditej zábavy. To platí aj pre hry vonku! Zvukovo zvárané kusy sú tiež odolné voči vode a silné keramické magnety udržia výtvory nedotknuté celé hodiny.

Tieto priehľadné dlaždice sú kompatibilné so všetkými sadami Magna-Tiles® , čo umožňuje nekonečné možnosti kombinovania.

Detaily produktu:

Zahŕňa:

  • 4 malé štvorce
  • 4 rovnostranné trojuholníky
  • 4 Pravé trojuholníky
  • 4 rovnoramenné trojuholníky

Hmotnosť balenia: 1 lb 2,5 oz / 526 g 
Rozmery balenia: 9 x 2 x 7,5 palcov 
Rozmery položky: Každý tvar má základné rozmery 3 palce / 7,62 cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: